Asansör Montaj

Asansör Montaj

Türksa Asansör,asansör montaj hizmetlerinde AB uyum çerçevesinde yayınlanan asansör yönetmeliğine uygun hizmet vermektedir.

Asansör montaj hizmetini müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yerinde tespit servisiyle projelendiriyor,sonraki aşamada proje fiyatlandırma ve müşteri bilgilendirmesi yapıyoruz.

Müşterilerimizin bina ve projelerinde kullanması gereken asansörün tespiti,iş teslim süresi gibi süreçler deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve gerekli görülen durumlarda müşteriyle fikir alış verişi yapılmaktadır.

Yıllardır hizmet verdiğimiz asansör sistemlerinde ön plana çıkan ve olmazsa olmaz diye nitelendirdiğimiz güvenlik faktörünü ön planda tutan firmamız,üretimini ve montajını yapmış olduğu asansörler için öncelikle güvenliği ön planda tutmaktadır.Bu özelliğimiz bizi aynı zamanda kaliteli hizmetin ilk ölçütü olan asansör güvenliğiyle birlikte taahhüdü  verilen hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak teslim ederek müşterisinin güvenini kazanmayı başarmış sayılı asansör firmaları arasına sokmuştur.

Farklı özelliklere ve sistemlere göre asansör montaj hizmetlerini tek çatı altında toplayan Türksa Asansör yılların vermiş olduğu bilgi,birikim ve deneyimli kadrosuyla montaj hizmeti verdiği asansör sistemlerinde servis,bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktadır.asansor-montaj